Inverzia v našom živote

Autor: Miroslav Mikuláš | 12.12.2011 o 12:08 | Karma článku: 3,38 | Prečítané:  915x

V uplynulých týždňoch sme prežili obdobie ktoré sa všeobecne nazýva inverzia. Najčastejšie nám to pripomínali meteorológovia. Inverzia ako vieme znamená obrátenie, prevrátenie ale aj premiestnenie. Meteorológovia  nám opakovali, že bude všetko naopak na horách bude teplo a pri zemi studené počasie. Lenže inverzia sa preniesla na celú našu spoločnosť.      

Táto inverzia mala zvláštnu príchuť lebo zrazu je všetko naopak aj v našom živote. Vláda namiesto toho aby sa dohodla, sa rozhádala. Spoločnosť očakávala upokojenie aspoň pred a počas vianoc a bude to naopak. Pokojné obdobie vianočných sviatkov nebudeme počúvať o láske a porozumení ale o schopnosti a neschopnosti politikov. Ľudia budú zo všetkých strán počúvať o dokonalosti jedných a neschopnosti druhých. Ešte že sme poučení o tom, že aj tu platí inverzia. To čo platí pred voľbami bude presne naopak po nich.

Napriek tomu čo sa deje v spoločnosti, inverzia tá meteorologická je stále rovnaká. Na horách je krásne aj keď pri zemi je pochmúrne a nepríjemne. No a pre tých, ktorí sa nedostali nad tú strašnú masu hmly a depresívnej nálady som natočil film ako to v skutočnosti vyzerá tam hore keď je inverzia.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Štátna poisťovňa nemá peniaze na zdravie. Manko je vyše 50 miliónov

Odhad peňažnej straty na základe analýzy spoločnosti Deloitte potvrdil pre SME finančný manažér a bývalý audítor Marián Jánoš.

DOMOV

Kde sa darí zločinu? Policajti prekreslili mapy kriminality

Polícia hlási viac násilností a mravnostnej kriminality.

TECH

Poruchy spánku, bolesti hlavy. Aké sú dôsledky zmeny času

Zmätok, nepríjemné posuny aj ranná neistota.


Už ste čítali?